10:39

Dominika that's me!!


Nazywam się Dominika Szałomska, ale to już wiecie po nazwie bloga i nagłówku. Mam 25 lat, mieszkam na Pomorzu. Pisanie o sobie jest jak pisanie najcięższego opowiadania w całym swoim życiu. Dlatego zrobię to po swojemu.
Opiszę sobie w czterech słowach: dobra, wredna, pomocna, pozytywna. Te słowa najbardziej charakteryzują to, kim jestem. Od zawsze działam emocjami, to one prowadzą mnie przez życie. Gdy komuś dzieje się krzywda, to pomagam, gdy komuś potrzebne pomocna dłoń pytam tylko, którą woli, lewą czy prawą, bo na pewno mu ją podam. Znajomi znają mnie z tego, że jestem wredna, sarkastyczna, mega poukładana (Gdybyście tylko widzieli jak wszystko segreguję).
Jednak to, co pierwsze ludzie we mnie widzą, to pozytywne myślenie. Drugiej takiej optymistki nie znajdziecie, serio, od uśmiechania się mam już kurze łapki (w takim młodym wieku :(). Uważam, że jeśli nie myślimy pozytywnie, to dzisiejszy świat całkowicie nas pochłonie. Ciągle się słyszy, że trzeba się przyzwyczaić do szarej rzeczywistości, ale kurde... naprawdę? No bez kitu, lubisz siedzieć i myśleć, że życie jest do dupy? Śmiało, siedź, ale ja wolę wziąć kredki i tę szary zamienić w całkiem co innego. Mówi się „Gdy się rodziłeś nikt nie mówił, że będzie łatwo”, ale nikt też nie zabronił, by trochę sobie drogę przez życie ułatwić, a wierzcie mi, jest dużo lepsze, gdy się uśmiechasz.
Miałam napisać o sobie, a wyszła mi gadka o pozytywnym myśleniu. I tym właśnie jestem, lubię robić coś niekonwencjonalnie, nie jestem stereotypem, lubię poukładane rzeczy, wszystko ma leżeć na swoim miejscu, lubię planować w kalendarzu i lubię żartować z znajomymi z tego wszystkiego. Kamil Mastalerz znany jako Nieortodoksyjny idealnie opisał mnie trzema słowami, które muszę napisać, bo oddają to wszystko kim jestem „Najlepsza sucz ever”. I tym jestem, robię wszystko najlepiej jak potrafię, ciągle się uczę i nigdy nie poddaje.
Ten blog nie jest tylko miejscem mojej pracy, ale miejscem pasji, którą chcę zarazić innych. Może to nie jest typowe miejsce z recenzjami książkowymi, a to już na pewno nie jest typowa notka o mnie, ale ja nie jestem typowa. Jestem pełna sarkazmu, wredoty, ale i dobroci, pomocy i życzliwości, nie boję się przeklinać, nie boję się mówić tego co myślę i zawsze jestem szczerza względem tego co tutaj znajdziecie.
Jak już przedstawiłam siebie to poniżej znajdziecie kilka słów o mnie, od innych:

„Niezwykle sumienna i zawsze pozytywna osoba, służąca radą i pomocą. Do tego kompletny wariat, z którym można sobie chamsko pożartować”

„Dominika powinna częściej pisać rozdziały na wattpadzie! Zawsze zostawia w takim momencie, że mam ochotę ją zabić, a ona nic sobie z tego nie robi. A tak na serio, to uwielbiam z nią rozmawiać. Nadajemy na tych samych falach. Zawsze mi pomoże, gdy tego potrzebuje. Zawsze wiem, że mogę się do niej z czymś zwrócić. No i jest taka pozytywna. Jest jedną z nielicznych osób, przy których nie złapałam jeszcze doła"

„Niesamowicie ogarnięta, jeśli nie najbardziej zorganizowana osoba, jaką znam! Pozytywna książkoholiczka, którą podziwiam za szybkie tempo czytania i niesamowite recenzje :) A co najważniejsze, cudownie ciepła i pozytywna osoba, która dba i troszczy się o innych :)”
Natalia Pych – www.ksiazkowe.pl

W sprawie jakiegokolwiek kontaktu proszę pisać pod mail: dominika.szalomska@wp.pl

1 komentarz:

Copyright © 2016 Dominika Szałomska , Blogger